TV programa

30 d., pirmadienis

  • 02:20
    Aalborg Handbold - Telekom Veszprem HC.
    Rankinio čempionų lyga
  • 03:50
    Ketvirtfinalis. Germani Brescia – Banco di Sardegna Sassari.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 05:40
    D Grupė. Lietuva - Izraelis.
    Futsal Pasaulio čempionato atranka
  • VAKAR
    07:00
    Pusfinalis.Virtus Segafredo Bologna – Bertram Derthona Tortona.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • VAKAR
    08:50
    Pusfinalis.Alba Berlin - MHP Riesen Ludwigsburg.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 10:40
    Florida 2020. Ketvirta laida
    Pasaulio Galiūnai
  • 11:10
    FC Porto - Estoril Praia.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 13:00
    World Athletics Continental Tour Bronze.Ispanija.Huelva.Meeting Iberoamericano.
    Lengvoji atletika
  • 15:40
    Ketvirtfinalis.Banco di Sardegna Sassari - Germani Brescia.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 17:30
    „Prague Marathon 2022“.
    Prahos maratonas
  • 18:40
    Lietuva-Lenkija.
    Europos moterų rankinio čempionato atranka
  • 20:00
    Florida 2020. Penkta laida
    Pasaulio Galiūnai
  • 20:30
    Trisdešimt pirma laida.
    „One championship“ 2021
  • 21:00
    Pasaulio taurė 2022. Egiptas.Kairas.Santrauka
    Penkiakovė
  • TIESIOGIAI
    21:45
    Pusfinalis.Armani Exchange Milano – Banco di Sardegna Sassari
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 23:50
    Best Of One. Pirma dalis
    „One championship“

31 d., antradienis

  • 00:40
    Best Of One. Antra dalis
    „One championship“
  • 01:30
    Pusfinalis.Virtus Segafredo Bologna – Bertram Derthona Tortona.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 03:20
    Pusfinalis.Alba Berlin - MHP Riesen Ludwigsburg.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 05:10
    FC Porto - Estoril Praia.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • VAKAR
    07:00
    Pusfinalis.Armani Exchange Milano – Banco di Sardegna Sassari.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 08:50
    Pusfinalis.Alba Berlin - MHP Riesen Ludwigsburg.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 10:40
    Paços de Ferreira - SL Benfica.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 12:30
    Lietuvos atviros mokinių grappling pirmenybės (Gi/NoGi). Trečia laida
    Grappling LT
  • 13:00
    World Athletics Continental Tour Gold.Kenija.Nairobis.Kip Keino Classic.
    Lengvoji atletika
  • 15:00
    Pusfinalis.Virtus Segafredo Bologna – Bertram Derthona Tortona.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 16:50
    Ketvirtfinalis.Hamburg Towers - Telekom Bonn Baskets.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • TIESIOGIAI
    18:30
    World Athletics Continental Tour Gold.Čekija.Ostrava.61st Ostrava Golden Spike.
    Lengvoji atletika
  • PREMJERA
    20:30
    Lietuvos atviros mokinių grappling pirmenybės (Gi/NoGi). Ketvirta laida
    Grappling LT
  • 21:00
    Pasaulio taurė 2022. Vengrija.Budapeštas.Santrauka
    Penkiakovė
  • TIESIOGIAI
    21:45
    Pusfinalis. Bertram Derthona Tortona - Virtus Segafredo Bologna.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 23:50
    Collision Course
    „One championship“