TV programa

ŠIANDIEN Sausio 24 d., trečiadienis

  • 01:00
    Oklahomos „Thunder“ - Šarlotės „Hornets“.
    NBA krepšinio lyga
  • 03:10
    Vitorijos „Baskonia“ – Valensijos „Valencia“.
    Ispanijos „Endesa“ krepšinio lyga
  • 05:00
    Romos AS - Bergamo „Atalanta“.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • 07:00
    Andoros „Morabanc“ – Barselonos „Barcelona“.
    Ispanijos „Endesa“ krepšinio lyga
  • 08:50
    Bergamo „Atalanta“ – Neapolio „SSC Napoli“.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • VAKAR
    10:50
    Graplingo atvirasis čempionatas. Šakiai. Ketvirta laida.
    Čempionai LT
  • 11:20
    Ketvirta laida. (Moterų bėgimo rungtis, vyrų jėgos rungtys).
    „CrossFit Games“
  • 12:10
    Ryga 2 dalis.
    KOK World series
  • 14:00
    Strasbūro RC - Gengano EA.
    Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo lyga
  • 16:00
    Ketvirta laida. (Rungtys: moterų svorių kilnojimas, lipimas virve).
    „CrossFit Games“
  • 17:00
    „Pašoksime?“.
    Dailusis čiuožimas
  • 18:00
    Bergamo „Atalanta“ – Neapolio „SSC Napoli“.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • PREMJERA
    20:00
    Apžvalga. 20 turas.
    Italijos „Seria A“ futbolo lygos
  • 20:40
    Trečia laida. (Rungtys: vyrų jėgos rungtys, moterų jėgos rungtys, moterų svorių kilnojimas).
    „CrossFit Games“.
  • TIESIOGIAI
    21:45
    Genujos „Sampdoria“ – AS Roma.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • 23:45
    Andoros „Morabanc“ – Barselonos „Barcelona“.
    Ispanijos „Endesa“ krepšinio lyga

RYTOJ Sausio 25 d., ketvirtadienis

  • 01:25
    Moldova. 2017. 1 dalis.
    KOK 48 World Grand Prix
  • 04:10
    Gražiausi sezono epizodai.
    NBA krepšinio lyga
  • 04:20
    Krepšinio lygos apžvalga. 14 laida.
    NBA Action
  • 04:50
    Golden State „Warriors“ – Klivlando „Cavaliers“.
    NBA krepšinio lyga
  • 07:00
    Golden State „Warriors“ – Klivlando „Cavaliers“.
    NBA krepšinio lyga
  • 09:10
    Strasbūro RC - Gengano EA.
    Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo lyga
  • VAKAR
    11:10
    Apžvalga. 20 turas.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • 11:50
    Pirma laida. (Moterų dviračių – krosas).
    „CrossFit Games“
  • 12:10
    Moldova. 2017. 1 dalis.
    KOK 48 World Grand Prix
  • 14:50
    Naujojo Orleano „Pelicans“ – Niujorko „Knicks“.
    NBA krepšinio lyga
  • 17:00
    Gimnastika.
    Dailusis čiuožimas
  • VAKAR
    18:00
    Genujos „Sampdoria“ – AS Roma.
    Italijos „Seria A“ futbolo lyga
  • 20:00
    Ketvirta laida. (Vyrų jėgos rungtis.)
    „CrossFit Games“
  • PREMJERA
    20:30
    Krepšinio lygos apžvalga. 15 laida.
    NBA Action
  • 21:00
    Golden State „Warriors“ – Klivlando „Cavaliers“.
    NBA krepšinio lyga
  • 23:10
    Vilnius. 1 dalis.
    KOK World series