Naujienos

Karščiausios diskusijos apie pasaulio futbolo čempionatą – atsinaujinusiame portale „Futbolas.lt“

2010-06-22

Lietuvos futbolo aistruolių pamėgtas naujienų portalas „Futbolas.lt“, įsibėgėjus Pasaulio futbolo čempionatui Pietų Afrikoje, pakeitė savo veidą. Jame nuo birželio 22 d. sporto aistruoliai išvys ne tik daug naujienų iš mūsų šalies, bet ir tarptautinių futbolo arenų.

Populiariausio pasaulyje žaidimo gerbėjams portalas „Futbolas.lt“ pateiks išsamiausias naujienas, kurias papildys aktuali ir atraktyvi vaizdo bei foto medžiaga. Futbolo mėgėjai galės dalyvauti įvairiuose žaidimuose, spėlionėse, kurių nugalėtojams atiteks vertingi prizai. 

Naujienų svetainėje savo futbolo  rungtynių vertinimus pateiks pripažinti sporto specialistai. Tinklaraščius rašys futbolo ekspertas, treneris Vytautas Jančiauskas, SPORT1 futbolo komentatorius Aurimas Budraitis ir kiti.

„Planetos futbolo pirmenybėse netrūksta intriguojamų rungtynių. Tinklalapyje „Futbolas.lt“ sieksime karštai padiskutuoti apie ką tik įvykusius mačus, kas lemia komandų sėkmę ar pralaimėjimus“, – sakė A. Budraitis.

Portalas „Futbolas.lt“ pateiks šviežiausias naujienas iš užsienio arenų ir pasibaigus pasaulio čempionatui Pietų Afrikoje.

Tinklalapis „Futbolas.lt“ yra televizijos SPORT1 informacinis partneris. Televizija SPORT1 pasaulio futbolo čempionatui kasdien skiria specialią rubriką „Pietų Afrika 2010“. Ją televizijos žiūrovai gali išvysti SPORT1 informacinėje sporto laidoje „Žinios+” vakarais – 19, 21 ir 23 val.

Bookmark and Share
Komentarai
n 2010-07-15 14:00 ???
Parašykite komentarą
Vardas *
El. paštas
Internetinė svetainė
Išvalyti
* - privalomas laukas
Šiandien
16:55
Lietuvos krepšinio lyga
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
18:50
Ispanijos ACB krepšinio lyga
Madrido „Real“
Bilbao „Bizkaia Basket“
21:00
Italijos Serie A lyga. „Roma“ - Milano „Inter“(pertraukoje - Krepšinio pasaulyje, 1 dalis)
23:00
Italijos Serie A lyga. „Milan“ - „Napoli“(pertraukoje - Krepšinio pasaulyje, 2 dalis)
SPORT1 on Facebook
© „Sporto komunikacijos“ 2012